Google+ Followers

Thursday, 10 May 2012

Lielākā daļa vēža zāles ir spēcīgi Slēptās gadi

Lielākā daļa vēža zāles ir spēcīgi Slēptās gadi
Tas ir visvairāk spēcīgs vēža Narkotikas ir Slēptās gadi
Līdz šim, mēs zinām, ka vēzi var tikai ārstēt ar ķīmijterapiju terapiju. Tomēr šis uzskats šķiet jāizved un jāiznīcina, cik vien iespējams. Kāpēc? Jo tur ir tiešām dabas aizsardzības līdzeklis, lai nogalinātu vēža šūnas, kas desmit tūkstoš reižu vairāk enerģijas nekā no spēcīgākajiem Chemo terapijas. Šī dabas aizsardzības līdzekli ir auglis, kas cilvēki pazīstami ar Indonēziju.

jamu3 Inilah Obat Kanker Paling Ampuh yang Disembunyikan Bertahun tahunBet, kāpēc mums nav jāzina?

Jo viens no slepenajām pasaules izpētes secinājumiem par šo cieši sanāksmē, viņi gribēja tērēt pētniecības fondi ir ļoti liela, daudzus gadus, var atgriezties avansa maksājumam plus dāsniem pabalstiem, padarot Synthetic Graviola koks kā izejviela medicīnas un medicīnas kas pārdot pasaules tirgū.
Bažas, daži cilvēki ir gājuši bojā veltīgi, nožēlojami, Jo ļaundabīgiem audzējiem ir vēža, bet milzu uzņēmumi, narkotiku veidotājiem, nozares apgrozījums miljardu dolāru slēgt slepenas tikšanās šīs brīnumu koku.
Koks ir īss, Brazīlijā sauc "Graviola", spāņu valodā "Guanabana" angļu valoda "Soursop". Indonēzijā, Soursop augļi jā. Augļi ir dzelkņu mīksts, balts mīkstums, tajā manis-kecut/asam, ēd ar ādu vai uzsākšanas veikts sula.
Efektivitāte Soursop augļu dod spēku pretvēža vai vēzis ir ļoti spēcīga, un medicīniski pierādīts izārstēt visu veidu vēzi. Turklāt izārstēt vēzi, Soursop augļi arī darbojas kā anti-baktēriju, anti sēnīšu (sēnes), efektīvs pret daudzu veidu parazītu vai tārpi, pazemina augstu asinsspiedienu, depresija, stress, un normalizē nervu sistēma nav laba.
Viens piemērs, cik svarīgi ir par veselības zinātņu institūta amerikāņu sabiedrības institūta pastāvēšana ir atklāt noslēpumus šīs burvju augļu. Pārsteidzošs fakts ir: tālu iekšpusē Amazones mežu, audzēšana "burvju koku", ar ko mainīs jūsu domāšanu, jūsu ārstam, un dziedināšanas procesu vēzi pasaulē un cer izdzīvot. Neviens nevar solīt vairāk nekā tas, par dienām, kas nāk.


 
Pētījumi pierāda "Magic Tree" un augļi spēj:
• Uzbrukums vēža šūnas ar dabiski droša un efektīva, bez slikta dūša, svara zudums, vai matu izkrišana, kā noticis Chemo terapijas.• Aizsargāt imūnsistēmu un novērstu nāvīga infekcijām.• Pacienti jūtas spēcīgāka, veselīgu laikā vai ārstēšanā.• Palielināts enerģijas un uzlabotu fizisko izskatu. Šīs šokējošās ziņas avots nāk no kādas Amerikas lielākais zāļu ražotājs. Graviola augļu in-testu vairāk nekā 20 laboratorijās, jo 1970 līdz tuvākajos gados. Testa rezultāti ekstrakta (sula) augļiem ir• Efektīvi izvēloties mērķi un nogalināt sliktos šūnas no 12 dažādu veidu vēža, tai skaitā vēža skaits: resnās zarnas, krūts, prostatas, Paru2 un aizkuņģa dziedzeris.• darbojas 10,000 reizes stiprāka, palēninot vēža šūnu augšanu, salīdzinot ar Adriamicin un Chemo terapija parasti izmanto.• Atšķirībā no Chemo terapijas, sula tikai selektīvi vajāt un nogalināt ļauno sel2 un nekaitētu / nogalināt sel2 veselīgi.

 
Pētījumi ir darīts ekstensive uz koka "magic", ir daudzus gadus, bet mēs nezinām, kāpēc apa2 par šo? Jo tas ir tik vienkārši, lai mūsu veselību, mūsu dzīve kontrolē naudas un varas.
Viens no Amerikas lielākajiem narkotiku uzņēmumiem, kuru apgrozījums ir miljardiem dolāru, kas veic ārkārtas izpēti Graviola kokā, kas aug šos Amazon rainforest.
Acīmredzot daži daļu šī koka, proti ādas, saknes, lapas, augļi celulozes un sēklas gadsimtu gaitā uz izārstēt indiešu Dienvidamerikā, lai ārstētu sirds slimības, astma, aknu darbības traucējumi (sirds) un reimatismu.
Ar zinātniski pierādījumi ir minimāls, uzņēmums izmaksājot līdzekļus un cilvēkresursus, ir ļoti liels, lai veiktu pētījumus un dažādus testus. Rezultāti ir satriecoša. Graviola ir zinātniski pierādīts, jo vēža šūnu nogalināšanas mašīnai.
Bet ... gada Graviola stāsts gandrīz beidzās šeit. Kāpēc? Saskaņā ar federālo likumu par dabas sastāvdaļu narkotiku avots NĒ / nevar patentēt.
Uzņēmumi saskaras ar lielu problēmu, mēģinot grūti ar milzīgu izmaksām marku sinthesa panta klonēšana) ir Graviola ir Patentēts, lai Fondu izdoti pētniecībai un dažādiem testiem var nākt atpakaļ, un pat veicot laimi. Bet šis mēģinājums neizdevās. Graviola nevar tikt klonēta. Uzņēmums pēc izdevumu miljardiem gigt pirkstu dolāru pētniecībai un dažādi testi.
Ja par lielāku pabalstu sapnis ir pakāpeniski fedings, pētniecības un testēšanas darbībām, kā arī atmest. Vēl sliktāk, kompānija slēdza projektu un nolēma publicēt pētniecības rezultātus.
Par laimi, tur ir viens no PVO pētniecības komanda zinātnieki nevar būt, lai redzētu šīs zvērības notika. Rēķina savu karjeru, viņš sazinājās ar uzņēmumu, kas mengupulkan izmanto dabiskās sastāvdaļas no Amazones džungļiem uz narkotiku ražošanai.
Kad no Veselības zinātņu pētījumu institūta direktors ziņu brīnumu Graviola eksperti, viņi sāka veikt pētījumus. Rezultāti bija pārsteidzoši. Graviola koks izrādījās efektīvs vēža šūnu slepkava.

 
Nacionālais Vēža institūts sāka pirmo zinātnisko pētījumu 1976. Ka rezultāti pierāda Graviola lapu un stumbra koksnes spēj uzbrukt un iznīcināt ļauno sel2 vēzi. Diemžēl, šie rezultāti tikai iekšējām vajadzībām un nav publicēti.
Kopš 1976, Graviola ir izrādījies slepkava vēža šūnu ārkārtas pētījumos tiks veiktas LEH 20 dažādas neatkarīgas laboratorijas.

 
Pētījums publicēts žurnālā Journal of Natural Products Šis meyatakan veiktā izpēte Katoļu universitātes Dienvidkorejā, teica, ka viens no ķīmisko elementu, kas ietverti Graviola, var izvēlēties, atšķirt un resnās zarnas vēža šūnu nogalināt ar 10,000 reizes spēcīgāks nekā adriamicin un Chemo terapija.

 
Visspilgtākais atklājums Šī pētījuma mērķis ir katoļu universitāte Graviola var izvēlēties ļaunumu un nogalina tikai vēža šūnas, bet veselās šūnas netiek skarti vai traucēts. Graviola nepatīk Chemo terapija nevar atšķirt PVO vēža šūnām un veselīgu šūnas, tad reproduktīvās šūnas (tādi kā kuņģa un spalvas), tika nogalināti, ko Chemo terapija, izraisīt tādu negatīvu ietekmi kā slikta dūša un matu izkrišana.

 
Purdue Universitātē veiktais pētījums liecina, ka Graviola lapas var efektīvi iznīcinātu vēža šūnas, vēža šūnas SPECIĀLI prostatas, aizkuņģa dziedzera un plaušu.

 
Pēc vairāk vai mazāk nekā 7 gadus neviens Graviola jaunumi, beidzot lauza ziņas par šo brīnumu, arī izmantojot informāciju no minētajām institūcijām iepriekš.
Ierobežota piegāde Graviola ekstrakta audzē un novāc ar vietējiem cilvēkiem Brazīlijā, tagad var iegūt Amerikā.
Soursop ir milzīgs ieguvums novēršanā un vēža ārstēšanu.
Soursop lapas sacīja rakstura piemēram, ķīmijterapija, pat jaudīgākas Soursop atstāj Jo tikai nogalināt patoloģiskas šūnas augt un ļaut, ka šūnas augt normu.

 
Kamēr vēl ir ietekme ķīmijterapijas nogalina visvairāk šūnas ir normālas šūnas.
Tagad jūs zināt, kas Soursop augļu ieguvumi ir neticami. Manis2 atsvaidzinošu skāba garša. 100% dabīga augļu bez blakusparādībām apapun.Sebar paplašināt šo labo vēsti, lai ģimeni, radiniekiem, draugiem un draugiem, ka jums patīk.

 
Pilns stāsts par Graviola, kas iegūta, un kā to lietot, var tikt izpildīts Ārpus Ķīmijterapijas: Jaunas vēža Killers, Drošs kā Mātes piens, bez īpašu piemaksu jautājums par Veselības zinātņu institūts.

Soursop lapas ir ļoti efektīvs zāles, lai novērstu un ārstētu vēzi /

 
par veseliem cilvēkiem vajadzētu patērēt kā arī profilakse ir labāka nekā ārstēšana ..
pitoyo.irwan @ gmail.com


No comments:

Post a Comment

click your link here